Gama Sistem

Home / Gama Sistem

YANGIN ALGILAMA ve SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Yangın doğal afetlerin içerisinde insanların en çok karşılaştığı durumlardan bir tanesidir. İnsan ihmalkarlığı ya da sabotaj gibi sebeplerle oluşan bu durum alınan tedbirlerle hafifletilebilir. Bu durumu engellemek açısından yangın söndürme sistemi kullanımı iş yerlerinizde en güvenilir çözümdür. Büyük şehirler de yaşamanın verdiği kaos, ihmalkarlık, dikkatsizlik gibi sebepler risk faktörleri olarak yangınla çok sık karşılaşma sıkıntılarını yaşatır. Yangın söndürme sistemi büyük zararlardan kaçınmak için zorunlu bir araçtır. Bu aracın kullanılmasında bilinçlendirme, eğitim aşırı önem taşımaktadır. Çıkabilecek en ufak kıvılcımın tedbiri alınmadığı takdirde yıkıcı bir etkisi olacağı kaçınılmazdır.

Yangın söndürme sistemi alınırken kesinlikle kaliteli ve güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde olay esnasında hiçbir yardımcı etkenliği olmayacağından felaketle sonuçlanır. Kaliteli firmalardan alınacak ürün hem sizi hem sevdiklerinizi hem de malınızı koruyacaktır. Bunu sakın ihmal etmeyin. Yangın sistemlerinde yer alan pano uygulamasının da kaliteli olmasına özen gösterin.

Yangın tehlikelerine karşı tedbir almak aslında en önemli ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Gama Sistem olarak  Mekan ister ev ister iş yeri olsun yangın tehlikesi ile her zaman karşı karşıya oluşumuz sebebiyle alınacak tedbirler başında kesinlikle yangın tüpünün bulunması söylenebilir. Onun dışında bir evde soba, mutfak ocakları gibi aletlerin dikkatli kullanımı, çocuklardan uzak tutulması, elektrik tesisat bakımının düzenli yapılması, yangına karşı binanın sağlamlığı tedbir maddeleri arasında sayılabilir.

Kalite üretim ve hizmet sunmak adına teknolojiyle birebir kendini geliştiren bir firma olarak, ilk amacımız müşteri memnuniyeti olup bununla beraber kazandığımız güven doğrultusunda, bir kuruluş olma çabasını sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin en üst sırada olmasındaki amacımız, beklentilere cevap verebiliyor muyuz bunu ölçmek ve değerlendirmek adınadır. Personelimizle, yeniliklere açık sürekli gelişen alt yapımızla hizmetimiz kalite çerçevesi içerisinde verilmektedir.

Tek işimiz yangın için güvenlik sağlamak ve firma olarak vizyonumuz bu konudaki kurulum için gerekli önemi insanlara aktarmak, eğitmektir. Çağdaş teknoloji ile birlikte eğitimli ve nitelikli elemanlarımızla insan canına verdiğimiz değeri en üst düzeyde tutmak firma olarak hizmet anlayışımızdır. Beklentimiz sadece ihtiyaçları saptamak bunları planlamak ve uygulamak üzerinedir. Geliştirdiğimiz sistem sayesinde çıkan yangın söndürme işlemi profesyonel olarak yapılır.

Uluslararası standartlarındaki hizmet anlayışımızda ayrı bir klas noktadır. Felaketler önlem alınmadığı takdirde doğar bilinci ile üreten, araştıran ve çözüme odaklanan bir firma olarak yangın sektöründeki gelişmişliğimiz ön safhalardadır. Cihazlarımız ve geliştirdiğimiz sistem ile yüksek çalışma kapasitesi ve emniyetteki artılığı ile tüketicimize güvenilir ürünler sunmak ilkesi de tek hedef noktamızdır. Kalite belgelerimizle lider bir kurum olmanın hassasiyetini de taşımaktan onur duyuyoruz.