FM 200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

Home / FM 200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

FM200 gazlı yangın söndürme sistemi tüm dünyada en çok tercih edilen ve çok geniş bir yelpazede kullanılan temiz ve güvenilir bir gazlı söndürme sistemidir. FM200 gazlı yangın söndürme sistemi aktif olduğunda 10 saniye zarfında alevleri yok etmekte ve hızlı ısı absorbsiyonu ile yangını tamamen söndürerek değerli materyallerin minimum hasarla kurtarılmasını sağlamaktadır.

FM200 gazlı yangın söndürme sistemleri, uluslararası alanda güvenirliği ve etkinliği kabul edilmiş, yüksek değerli eşyalar ve bölgeler için kullanılmaktadır. Korunan alanlarda insan bulunabilmektedir. Kritik ve değerli nesneleri korumak için güçlü bir söndürme sistemidir. İnsan güvenliği, düşük depolama hacmi ve atık oluşturmaması önemli avantajlarındandır. 25 ve 42 barlık sistemleri mevcuttur.

FM200 sistemi 42 veya 25 bar basınç altında TPED ve PED sertifikalı CE belgeli ve UL, LPCB işaretli silindirlerde muhafaza edilir. Silindirlerde basınçlandırma gazı olarak kuru Azot (Nitrojen) kullanılır.
FM200 sistemi için yangın tüpü söndürme yapılan mahal içinde veya dışında olabilir. Yangın Tüpünün bulunduğu ortam sistemin çalışmasına olumlu yada olumsuz herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

FM200 Class A yangınları (katı malzemeler dahil) ve Class B yangınları için efektif sonuçlar verir.

FM200  Gazlı Söndürme Sisteminin Özellikleri

Renksizdir, kokusuzdur ve iletken değildir.
Ozona zarar vermez
Fiziksel olarak söndürme yapar
Boşalım sonrası artık bırakmaz temizlik gerektirmez
İnsan bulunan mekanlarda güvenle kullanılabilir
En yaygın kullanılan Halon 1301 alternatifidir.
Ekonomiktir
Az yer kaplar
Boşalma süresi 10 saniyedir.

FM200 Yangın Söndürme Sistemi için Fiyat Teklifi

Yangından korunmak için FM200 gazlı bir sistem tercih edecekseniz ve kurulumu yapılacak sistemi her yönüyle tek bir firmanın kurmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Piyasaya hizmet veren en iyi üreticiler ile ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı en uygun fiyata sizlere temin ederek, deneyimli kadromuz ile işlerinizi en kısa sürede tamamlayarak gerekli eğitimlerle sistemi nasıl yöneteceğinizi sizlere öğretiyor ve gerekli yetki belgelerini tarafınıza teslim ediyoruz.

FM200 gazlı sistemler için fiyat teklifi almak istiyorsanız TEKLİF FORMU aracılığı ile kurulmasını istediğiniz sistemin özelliklerini ve ayrıntılarını bize iletirseniz 24 Saat içerisinde sizler için en uygun FM200 fiyat teklifimizi tarafınıza bildirmekten memnuniyet duyarız.